Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Bo tutaj Pacjent jest najważniejszy! - Najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane możliwości leczenia zębów - stomatologia Mysłowice

Bo tutaj Pacjent jest najważniejszy!

Postęp w medycynie, o którym wspominaliśmy w poprzednim wpisie, dotyczył głównie rozwoju technologicznego. Wspaniałości czasów, umożliwiających nam dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych możliwości leczenia.

Postęp jednak - to coś znacznie więcej.
To sposób, w jaki dziś rozumiemy problemy związane ze zdrowiem jamy ustnej, ich nieprawdopodobna wielokierunkowość i przenikalność z innymi obszarami zdrowia. Postęp to także zupełnie inne niż znane pacjentom sprzed laty, obyczaje i standardy panujące w gabinetach. 
Aktualnie (nowoczesny) gabinet nie ma już nic wspólnego z salą tortur, choć niestety wielu Pacjentom nadal tak się kojarzy… 
Spoglądając na te - absolutnie szalone zmiany nie co z zewnątrz, z perspektywy Pacjenta, warto znać w nich swoje miejsce. Bo to miejsce szczególne. 

Kolejna fraza będzie często pojawiać się w naszych materiałach, pozwolę zatem przytoczyć ją już po raz kolejny – bo Pacjent jest najważniejszy! 
Wielu z Pacjentów nie zdaje sobie sprawy, że stomatolog oraz jego zespół (proszę mi wybaczyć kolokwializm) – jest nie tylko specjalistą od dziur w zębach, które można wyrwać lub wyleczyć. Nowoczesne kliniki zapewniają komfort w szerokim rozumieniu tego słowa. Czego więc może spodziewać się NASZ Pacjent?

Przyjdź! Przekonaj się na własnej skórze. 

Emotikon smile 
A na poważnie – z pewnością stomatologii z najwyższej półki. Z czym to się wiąże? Z profesjonalizmem naszego zespołu. Z kompetencją, z precyzją…
… Z empatią.
Jest przecież coś więcej niż sama kompetencja. Kompetencje stają się obowiązującym standardem. Nam zależy również na tym, aby każdy Pacjent czuł się tutaj dobrze, bezpiecznie, spokojnie. By czuł się szczęśliwy… Tak tak – szczęśliwy! Nie tylko z uwagi na kontekst zdrowia, czy konkretnie uwolnienie się od dolegliwości bólowych. Każdy z nas lubi poczucie atrakcyjności, prawda? Nie ulega wątpliwości, że zdrowe, białe (kompletne!! ) uzębienie są jednym z najwyżej ocenianych kryteriów w hierarchii bycia atrakcyjnym!

Wyczerpując temat - jest coś jeszcze.

Gabinet – jak wspomniano – to nie tylko leczenie. Gabinet stomatologiczny, lub gabinet higieny stomatologicznej, to jedyne miejsce, w którym Pacjent zdobywa rzetelną wiedzę na temat zdrowia jamy ustnej. Niby nic wielkiego, można by pomyśleć - w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zdrowie jamy ustnej przekłada się na cały ludzki organizm. Zaniedbania higieniczne, stany zapalne dziąseł, których najpowszechniejszym objawem są krwawienia, próchnica – wszystkie dolegliwości związane z obecnością szkodliwych bakterii są potencjalnym sprawcą nieraz bardzo poważnych powikłań. Wśród najważniejszych wymienia się zawał, choroby nowotworowe, przewlekłe stany zapalne, a w niektórych sytuacjach także utratę ciąży. Profilaktyka zdrowia jamy ustnej nie może zatem być sprawą bagatelizowaną i spychaną na margines. 

Zapraszamy Was, Drodzy Pacjenci.

Nasi specjaliści ocenią Wasz stan zdrowia jamy ustnej, dobiorą właściwy dla Was program profilaktyczny. Z uwagi na absolutną kompleksowość usług jakie oferujemy – znajdziecie u nas odpowiednie dla siebie narzędzia, aby codzienna higiena była przyjemna i skuteczna, przynosząc szybko właściwe rezultaty.

 

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod