Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Opinie pacjentów - Dentysta - Stomatolog Mysłowice - OPINIE

Opinie pacjentów

Opinie pacjentów

 
Genowefa K.
Ocena: Bardzo dobry 
"Przez wiele lat cierpiałam z powodu braku możliwości pogryzienia posiłków.  W dolnej szczęce mam zanikający wyrostek,  co powodowało trudności z dopasowaniem dolnej protezy. Ilość kleju jaką musiałam używać kilka razy dziennie odczuwalam w źołądku-niesmak. Gdy dowiedziałam się o możliwości wszczepienia implantów oraz dopasowanie protezy, zaświtała Iskierka nadzieji, źe  wreszcie zacznę normalnie funkcjonować. Po pierwszej wizycie, wspaniałym przyjęciu i opisania procedury zdecydowałam się  bez wahania na zabieg. Strefa strachu przy tak profesjonalnym podejściu zniknęła. Na każdej wizycie obsługa kliniki traktuje każdego pacjenta z bardzo wyjątkową troską.  Od 5 m-cy mam nowe źycie, mogę normalnie spożywać posiłki, nie mam kłopotów trawiennych. Teraz pragnę podziękować całemu personelowi za profesjonalizm,  uprzejmość, troskę i za to źe JESTEŚCIE.
Z całą odpowiedzialnością polecam klinikę DENTAL CENTRUM Stomatologii w Mysłowicach .

lewy lewy

Ocena: Bardzo dobry  
"Super kanałowe leczenie nic nie bolało. Szybko tanio i solidnie naprawde polecam z uprzejmością 5 min. Przed zamknięciem i niktem sie.nie spieszył się z końcem pracy tylko sumiennie dokończył swoja prace"
 
Elżbieta Kaczmarzyk
Ocena: Bardzo dobry 
"Do Gabinetu Dental Centrum w Mysłowicach trafiłam z polecenia  znajomych i jestem bardzo,bardzo zadowolona z ich usług.Usługi stomatologiczne w tym gabinecie świadczone są na najwyższym poziomie.Gorąco polecam Dr.Gorczycę to nie tylko świetny fachowiec ale również wspaniały człowiek któremu bez obaw można powierzyć naprawę swojego uzębienia. Cała obsługa miła,fachowa tworząca przyjazny klimat dla pacjenta.Szczerze polecam korzystanie z Dental Centrum w Mysłowicach."
 
Sandra Anonimowe
Ocena: Bardzo dobry 
"Potwierdzam-nie ma bólu! POLECAM"
 
Sabina W
Ocena: Bardzo dobry 
"Z czystym sumieniem polecam doktora Gorczycę i doktor Pijet, tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi poleciła ten gabinet bo jestem bardzo zadowolona z ich usług. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła i do tego efekt moich zębów super:)...szczerze polecam razem ze swoim narzeczonym który również leczy się u tego dentysty:)"
 
ga.slota
Ocena: Bardzo dobry 
"Dwadzieścia lat wstecz trafiłam do tego gabinetu . Mimo stosunkowo wysokich cen za leczenie jestem stałą pacjentką . Jest świetnym stomatologiem , bardzo dokładny ,w gabinecie wspaniała , miła atmosfera.Również mój wnuk chodził ze mną bardzo chętnie i bez strach do przeglądów i leczenia."
 
Krystyna
Ocena: Bardzo dobry   
"Doskonały stomatolog, bardzo precyzyjny i konkretny ,służy pomocą i radą w szerokiej dziedzinie stomatologii takiej jak implantologia, protetyka,estetyka oraz w podstawowym leczeniu, perfekcyjnie. Jestem pacjentką od wielu lat , wraz z całą rodziną leczymy się u Dr Gorczycy, zawsze z sukcesem i zadowoleniem. Zupełnie bez strachu ,bólu wręcz z przyjemnością, ceny adekwatne do świadczonych usług . Personel w klinice Doktora równie przyjazny jak sam szef, mile wspominam spędzony tam czas ,serdecznie polecam."
 
Dorota
Ocena: Bardzo dobry   
"Bardzo dobry lekarz.. Udziela rzetelnych informacji i jest bardzo miły... Personel zawsze uśmiechnięty ... Jestem bardzo zadowoloną pacjentką doktora Gorczycy. Polecam!!!!!"
 
Milena
5 marca 2014
Ocena: Bardzo dobry   
"Bardzo sympatyczny,delikatny (!!!).Wnikliwie bada,trafnie ocenia i leczy etapowo-fachowo ,bezstresowo i na prawdę w bardzo rozsądnych cenach.Polecam !!!"
 
Kudłaty
24 lutego 2014
Ocena: Bardzo dobry   
"Bardzo dobry specjalista... Leczę się u doktora Gorczyca już parę dobrych lat i jestem bardzo zadowolony... Nigdy nie czułem bólu w jego praktyce... Personel bardzo miły i zawsze uśmiechnięty... POLECAM"
 
mef
14 lutego 2014
Ocena: Bardzo dobry   
"By far the BEST dentist I have ever visited in over half a century on the planet. The attention given to the patient's (my) needs was amazing. I have no hesitation in recommending Mr Gorczyca. I cannot rate the service highly enough. If you're thinking of having any dental work done, this is the place for you."


Dariusz Gorczyca - ZnanyLekarz.pl

 
Post użytkownika Olimpiusz Nowak.

 

Elżbieta Kaczmarzyk
Ocena: Bardzo dobry 
"Czy Gabinetu Dental Centrum w Mysłowicach trafiłam z użytkownikami bardzo miło, bardzo zadowolona z ich usług.Usługi stomatologiczne w tym gabinecie świadczone są na najwyższym poziomie.Gorąco polecam DrGorczycę to nie tylko świetny fachowiec ale dalej człowiek któremu bez obaw można powierzyć naprawę uzębienia. Cała obsługa miła, fachowa organizacja przyjaznych warunków dla pacjenta.Szczerze polecam korzystania z Centrum Dentalnego w Mysłowicach."