Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Metamorfoza uśmiechu - Metamorfoza uśmiechu - nowe zęby

Metamorfoza uśmiechu

Czym jest dla Ciebie uśmiech?  Spontanicznym i energicznym wyrazem pozytywnych emocji? A może kłopotliwym i zawstydzającym zjawiskiem, na który znalazłeś już swoje metody…? W jaki sposób się uśmiechasz? Robią to jedynie Twoje oczy, bo usta zasłonięte są dłonią? Czy może uśmiechasz się zwartymi wargami, unosząc jedynie policzki? Walczysz ze sobą, by dobry żart nie odebrał Ci kontroli? Tłumisz zatem emocje i siebie samego.
 
Skończ z tym. Stać Cię na więcej niż myślisz!
 
Pozwól sobie pomóc. Przyjdź do nas i przedstaw nam swój problem. Jeśli masz dentofobię, boisz się dentysty, przyjdź i porozmawiaj z nami. Zrobimy Ci prześwietlenie, przeanalizujemy zdjęcia RGT, a lekarz jedynie spojrzy w Twoje usta i za pomocą lusterka oceni stan tego co się w nich zadziało. Przygotujemy dla Ciebie plan leczenia, omówimy Ci go krok po kroku, i ustalimy termin leczenia w narkozie. Kiedy zaśniesz pod opieką anestezjologów, my przejdziemy do działania, byś obudził się w nowej, lepszej rzeczywistości. 
Niech nie martwi Cię brak uzębienia. Jeśli zaistnieje konieczność usunięcia większości zębów nie zostawimy Cię z tym problemem. Chcemy jak najszybciej oddać Ci to, co zabrały ze sobą wcześniejsze doświadczenia, strach i niemoc. 
Już na etapie przygotowań do podjęcia leczenia zaprojektujemy dla Ciebie uśmiech. Pobierzemy niezbędne wyciski i we współpracy z laboratorium technicznym opracujemy w szybkim tempie alternatywę nowych zębów. A Ty przestaniesz się kryć. Opadnie w końcu dłoń, która podświadomie wędrowała do ust, by strzec Twojej godności. Ta sama dłoń chwyci za jędrne czerwone jabłko i poprowadzi je znajomą już sobie drogą, byś ugryzł życie, byś poczuł witalność, byś zaśmiał się pełnią radości. 

Zamień metaforę uśmiechu w jego metamorfozę i przenieś swój uśmiech tam gdzie jest jego miejsce.

Chodź do nas. Nie bój się. Chwyć za pomocną dłoń, którą do Ciebie wyciągamy.
 
 
Już sporo pacjentów skorzystało z naszej oferty metamorfozy uśmiechu. Zobacz kilka z nich:
 
⇩⇩⇩
 

Metamorfoza zębów - zdjęcia przed i po

 

Metamorfoza zebów - relacja filmowa