Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

O nas - Stomatolog , Dentysta Mysłowice

O nas

Medycyna to dla nas za mało. Stomatologię i jej spektrum poszerzyliśmy o specjalistyczne podejście do każdego z Was, zarówno pod kątem leczenia jak i aspektu psychologicznego.  Za drzwiami naszych gabinetów znajdują się profesjonaliści, wyspecjalizowani w swoich dziedzinach, ludzie, którzy czekają, aby Wam pomóc.
 
 
 
Co wyróżnia Dental Centrum - Stomatologia pod narkozą?
 
Założyciel i właściciel Dental Centrum Dariusz Gorczyca wraz z pozostałymi zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zespół specjalistów, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. Na  naszym pokładzie gościmy wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w naszym zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy: higienistki i asystentki stomatologiczne to osoby kompetentne, posiadające certyfikaty (dyplomy) oraz odpowiednio długą praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem.
 
Nasze gabinety cechuje wysokiej jakości aparatura medyczna oraz wyszukane materiały, które uskuteczniają efekt leczenia. Pracujemy pod mikroskopem, aby dokładnie zbadać przyczynę i formę dolegliwości. Jesteśmy przodujący w rozwiązaniach skomplikowanych przypadków. Uskuteczniona profilaktyka stomatologiczna wychodzi naprzeciw dolegliwościom związanym z chorobami przyzębia i skutecznie niweluje zaistniałe problemy. 
Leczenie zachowawcze ma dla nas ogromną wartość. Staramy się przywrócić zdrowiu każdy z chorych zębów, abyście mogli zachować je jak najdłużej i cieszyć się z dumy, jaką przynosi zdrowy piękny uśmiech.
Z najwyższej półki podajemy Wam to, co może wydać się nieosiągalne.
 

… Słowo, którym można by określić Dental Centrum, to ,,profesjonalizm''

 

dr Dariusz Gorczyca - Właściciel kliniki Dental Centrum

  Zapraszam, Dariusz Gorczyca 

 

Najważniejszy jest Pacjent. Najistotniejsze dla nas – Jego Potrzeby.

Począwszy od wyposażenia gabinetów w najnowocześniejszy sprzęt, po kompetencje stale sie szkolącego zespołu medycznego, wszystkie detale, które kreują całość Dental Centrum jako pełnoprofilowej placówki, mają na celu zaspokojenie najbardziej wysublimowanych potrzeb naszych Pacjentów.

 

Każdy z Was zostanie tutaj potraktowany indywidualnie i wyjątkowo. 

... Bo każdy z Was jest inny!
… Bo każdy z Was jest ważny!

Świadczymy pełną gamę usług wyszczególniając następujące kategorie:

 

Dental Centrum znajduje się w Mysłowicach (koło Katowic, Jaworzna i Sosnowca), dzięki czemu łatwo do nas trafić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Umów się na wizytę.
Adres:
Mysłowice, Rynek 3
tel. (32) 2222- 910; 0602 669 691;