Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Opiekun Pacjenta - Opiekun pacjenta stomatologicznego

Opiekun Pacjenta

Opiekun towarzyszy pacjentowi od pierwszej do ostatniej wizyty w klinice czyli od rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Po wszystkich, niezbędnych konsultacjach i badaniach. Opiekun wraz z lekarzem prowadzącym przygotowuje kompleksowy plan leczenia, który szczegółowo omawia z pacjentem, wyjaśniając wszystkie etapy leczenia, odpowiada na wszelkie pytania pacjenta i rozwiewa obawy związane najczęściej ze strachem przed leczeniem u stomatologa. Opiekun również przedstawia wszystkie koszty leczenia oraz koordynuje kolejność i czas wizyt u poszczególnych specjalistów. Pacjent jest w stałym i bezpośrednim kontakcie z Opiekunem. Jest to szalenie ważne dla pacjentów zwłaszcza po zabiegach chirurgicznych czy implantologicznych. Bardzo zależy nam, aby pacjent czuł się bezpiecznie przez cały okres leczenia. Lekarze nie są w stanie poświęcić pacjentowi tyle czasu ile każdy z nich potrzebuje np. na rozmowę, często wybiegającą poza tematy leczenia a potrzebną pacjentowi tak zwyczajnie po ludzku. 

Tę rolę przejął Opiekun, dając pacjentowi tyle czasu, wsparcia i uwagi ile pacjent potrzebuje aby oswoić się z planem leczenia i rozpocząć ten proces. 

 

Aleksandra Kutz

Swoją działalność w Dental Centrum rozpoczęła w 1998 roku. Pełniąc obowiązki managera gabinetu do zakresu jej obowiązków wchodzi zarządzanie i wielopłaszczyznowa organizacja pracy placówki. Dba o jej nienaggany wizerunek, koordynuje wszelkie działania związane z funkcjonowaniem wewnętrznym oraz zewnętrznym Dental Centrum pozwalając uzyskać najwyższy standard oferowanych usług. W związku z posiadanymi kwalifikacjami higienistki stomatologicznej w zakres jej obowiązków wchodzą także zabiegi higieniczno - profilaktyczne, niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej Pacjentów.


Justyna-Wadelik

Justyna Wadelik

Justyna  czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego. Oprócz czynnej asysty Justyna jest również w naszym gabinetem opiekunem Pacjenta. Opiekun towarzyszy pacjentowi od pierwszej do ostatniej wizyty w klinice czyli od rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Po wszystkich, niezbędnych konsultacjach i badaniach. Opiekun wraz z lekarzem prowadzącym przygotowuje kompleksowy plan leczenia, który szczegółowo omawia z pacjentem, wyjaśniając wszystkie etapy leczenia, odpowiada na wszelkie pytania pacjenta i rozwiewa obawy związane najczęściej ze strachem przed leczeniem u stomatologa.