Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Nasz zespół - Stomatolog, dentysta Mysłowice - Nasz zespół

Nasz zespół

Dyrektor kliniki Aleksandra Kutz

Aleksandra Kutz
Manager / Dyrektor

Swoją działalność w Dental Centrum rozpoczęła w 1998 roku. Pełniąc obowiązki managera gabinetu do zakresu jej obowiązków wchodzi zarządzanie i wielopłaszczyznowa organizacja pracy placówki. Dba o jej nienaggany wizerunek, koordynuje wszelkie działania związane z funkcjonowaniem wewnętrznym oraz zewnętrznym Dental Centrum pozwalając uzyskać najwyższy standard oferowanych usług. W związku z posiadanymi kwalifikacjami higienistki stomatologicznej w zakres jej obowiązków wchodzą także zabiegi higieniczno - profilaktyczne, niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej Pacjentów.

Lekarze:


dr Ewa Pijet - lekarz stomatolog

Lek. stom. Ewa Lasicz - Pijet
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, gdzie w roku 2003 uzyskała dyplom lekarza stomatologa. W Dental Centrum pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w: stomatologii zachowawczej i endodoncji (leczeniu kanałowym), pedodoncji, czyli stomatologii wieku dziecięcego, stomatologii estetycznej, protetyce

 
 
dr Monika Hammer - lekarz stomatolog

Lek. stom. Monika Hammer
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2011r. Głównym obszarem zainteresowań jest  protetyka i stomatologia estetyczna. Swoją wiedzę i kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w Polsce i za granicą.
 
 

Lek. stom. Dominika Mędrek - Marzec
Stomatologia zachowawcza, protetyka

Lek. stom. Dominika Mędrek-Marzec ukończyła specjalizację z dziedziny protetyki stomatologicznej. Autorka publikacji z zakresu dziedziny protetyki stomatologicznej publikowanych w czasopismach stomatologicznych oraz prezentowanych na zjazdach Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Protetyka stomatologiczna jest jej głównym zainteresowaniem w której nadal chce się rozwijać, nabierać nowych umiejętności i planuje ściśle związać z nią swoją dalszą karierę zawodową. Ponadto specjalizuje się w estetycznej odbudowie
kompozytowej zębów, tworząc piękne uśmiechy w sposób jak najmniej inwazyjny.
dr Paweł Kubica - lekarz dentysta

Lek. stom. Paweł Kubica
Stomatologia zachowawcza, endodoncja

Lek. dent. Paweł Kubica to młody i ambitny stomatolog. Prawa do wykonywania zawodu uzyskał w 2014 roku, po ukończeniu studiów medycznych i odbyciu stażu podyplomowego. Od tej pory sukcesywnie doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje. Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń, ponadto bierze regularnie udział w konferencjach naukowych. 
 
 
dr Bartłomiej Borowski - chirurg stomatologiczny

Lek. stom. Bartłomiej Borowski
Chirurgia stomatologiczna

 
Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego w 2005 roku oraz  Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego w 2007 roku. W latach 2009 – 2015 asystent Kliniki Chirurgii  Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł specjalisty chirurgii szczękowo – twarzowej uzyskał w 2015 roku. Obecnie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chirurgią periodontologiczną. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów potwierdzonych dyplomami i certyfikatami. Jest autorem i współautorem publikacji z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.
 
 
Piotr Janczy - stomatolog

Lek. stom. Piotr Janczy
Chirurgia stomatologiczna

 
Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnik licznych kursów i szkoleń w Polsce oraz za granicą, między innymi Światowego Sympozjum Implantologicznego w Madrycie czy warsztatów praktycznych związanych z leczeniem metodą „Zęby w 1 dzień”, które odbyły się pod czujnym okiem dr. Paulo Malo. Ponadto Piotr Janczy jest certyfikowanym i rekomendowanym lekarzem przez cenionego, międzynarodowego producenta implantów.
Przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantology oraz Die Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie. Otrzymał prestiżowe wyróżnienie Lekarz Przyjazny Pacjentom, które jest przyznawane na podstawie opinii Pacjentów w serwisie Znany Lekarz, a także Certyfikat zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym.
 
W Dental Centrum zajmuje się implantologią oraz chirurgią stomatologiczną. Największą radość w pracy sprawia mu wywołanie uśmiechu na twarzy Pacjenta po zakończeniu trudnego leczenia, związanego między innymi z rekonstrukcją całego uzębienia czy odbudową kości.
 
 

dr Grzegorz Wojciechowski
 Anestezjolog

Tytuły specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 2005 roku. Posiada długoletnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów do zabiegów stomatologicznych i chirurgii szczękowej oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej. Doświadczenie zdobył m.in. w Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, szpitalach miejskich i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej.

Personel pomocniczy:

Anna Wesołowska - kierownik rejestracji

Anna Wesołowska
Kierownik rejestracji

W gabinecie odpowiada za kontakt z pacjentem, odbieranie rozmów telefonicznych i umawianie wizyt w naszej rejestracji. 

 

Estera Hornik - Webmastering

Estera Hornik
Webmastering

W Dental Centrum pracuje od 2008 roku. Ukończyła szkołę policealną dla asystentek i higienistek stomatologicznych. W  gabinecie zajmuje się pracami biurowymi oraz czynnie asystuje podczas zabiegów.
 
Halina Kalinowska - Pielęgniarka anestezjologiczna
 
Halina Kalinowska

Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki

Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalach w Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach i Zabrzu. Od 15 lat związana z gabinetami stomatologicznymi, gdzie pracuje przy znieczuleniu ogólnym dorosłych i dzieci.

 
Karolina Ciechowska - higienistka stomatologiczna

Karolina Ciechowska
Higienistka stomatologiczna

W Dental Centrum Karolina wykonuje zabiegi higieniczno – profilaktyczne, niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej Pacjentów.

 
Aneta Glanowska - Asystentka stomatologiczna

Aneta Glanowska
Asystentka Stomatologiczna

Aneta w naszym gabinecie pełni obowiązki przełożonej asystentek. Jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych. Czynnie asystuje podczas leczenia  endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.
 
 
Justyna-Wadelik

Justyna Wadelik
Asystentka Stomatologiczna

Justyna  czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego. Oprócz czynnej asysty Justyna jest również w naszym gabinetem opiekunem Pacjenta. Opiekun towarzyszy pacjentowi od pierwszej do ostatniej wizyty w klinice czyli od rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Po wszystkich, niezbędnych konsultacjach i badaniach. Opiekun wraz z lekarzem prowadzącym przygotowuje kompleksowy plan leczenia, który szczegółowo omawia z pacjentem, wyjaśniając wszystkie etapy leczenia, odpowiada na wszelkie pytania pacjenta i rozwiewa obawy związane najczęściej ze strachem przed leczeniem u stomatologa.
 
Marzena Żmuda

Asystentka Stomatologiczna

Marzena jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych, czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.
 
 

Anna Machalska
Asystentka Stomatologiczna

Ania jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych, czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.