Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Nasz zespół - Stomatolog, dentysta Mysłowice - Nasz zespół

Nasz zespół

Dyrektor kliniki Aleksandra Kutz

Aleksandra Kutz
Manager / Dyrektor

Swoją działalność w Dental Centrum rozpoczęła w 1998 roku. Pełniąc obowiązki managera gabinetu do zakresu jej obowiązków wchodzi zarządzanie i wielopłaszczyznowa organizacja pracy placówki. Dba o jej nienaggany wizerunek, koordynuje wszelkie działania związane z funkcjonowaniem wewnętrznym oraz zewnętrznym Dental Centrum pozwalając uzyskać najwyższy standard oferowanych usług. W związku z posiadanymi kwalifikacjami higienistki stomatologicznej w zakres jej obowiązków wchodzą także zabiegi higieniczno - profilaktyczne, niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej Pacjentów.

Lekarze:


dr Ewa Pijet - lekarz stomatolog

Lek. stom. Ewa Lasicz - Pijet
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, gdzie w roku 2003 uzyskała dyplom lekarza stomatologa. W Dental Centrum pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w: stomatologii zachowawczej i endodoncji (leczeniu kanałowym), pedodoncji, czyli stomatologii wieku dziecięcego, stomatologii estetycznej, protetyce

 
 
dr Monika Hammer - lekarz stomatolog

Lek. stom. Monika Hammer
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2011r. Głównym obszarem zainteresowań jest  protetyka i stomatologia estetyczna. Swoją wiedzę i kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w Polsce i za granicą.
 
 

Lek. stom. Dominika Mędrek - Marzec
Stomatologia zachowawcza, protetyka

Lek. stom. Dominika Mędrek-Marzec ukończyła specjalizację z dziedziny protetyki stomatologicznej. Autorka publikacji z zakresu dziedziny protetyki stomatologicznej publikowanych w czasopismach stomatologicznych oraz prezentowanych na zjazdach Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Protetyka stomatologiczna jest jej głównym zainteresowaniem w której nadal chce się rozwijać, nabierać nowych umiejętności i planuje ściśle związać z nią swoją dalszą karierę zawodową. Ponadto specjalizuje się w estetycznej odbudowie
kompozytowej zębów, tworząc piękne uśmiechy w sposób jak najmniej inwazyjny.
dr Paweł Kubica - lekarz dentysta

Lek. stom. Paweł Kubica
Stomatologia zachowawcza, endodoncja

Lek. dent. Paweł Kubica to młody i ambitny stomatolog. Prawa do wykonywania zawodu uzyskał w 2014 roku, po ukończeniu studiów medycznych i odbyciu stażu podyplomowego. Od tej pory sukcesywnie doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje. Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń, ponadto bierze regularnie udział w konferencjach naukowych. 
 
 
dr Bartłomiej Borowski - chirurg stomatologiczny

Lek. stom. Bartłomiej Borowski
Chirurgia stomatologiczna

 
Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego w 2005 roku oraz  Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego w 2007 roku. W latach 2009 – 2015 asystent Kliniki Chirurgii  Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł specjalisty chirurgii szczękowo – twarzowej uzyskał w 2015 roku. Obecnie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chirurgią periodontologiczną. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów potwierdzonych dyplomami i certyfikatami. Jest autorem i współautorem publikacji z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

dr Grzegorz Wojciechowski
 Anestezjolog

Tytuły specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 2005 roku. Posiada długoletnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów do zabiegów stomatologicznych i chirurgii szczękowej oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej. Doświadczenie zdobył m.in. w Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, szpitalach miejskich i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej.

Personel pomocniczy:

Anna Wesołowska - kierownik rejestracji

Anna Wesołowska
Kierownik rejestracji

W gabinecie odpowiada za kontakt z pacjentem, odbieranie rozmów telefonicznych i umawianie wizyt w naszej rejestracji. 

 

Estera Hornik - Webmastering

Estera Hornik
Webmastering

W Dental Centrum pracuje od 2008 roku. Ukończyła szkołę policealną dla asystentek i higienistek stomatologicznych. W  gabinecie zajmuje się pracami biurowymi oraz czynnie asystuje podczas zabiegów.
 
Halina Kalinowska - Pielęgniarka anestezjologiczna
 
Halina Kalinowska

Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki

Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalach w Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach i Zabrzu. Od 15 lat związana z gabinetami stomatologicznymi, gdzie pracuje przy znieczuleniu ogólnym dorosłych i dzieci.

 
Karolina Ciechowska - higienistka stomatologiczna

Karolina Ciechowska
Higienistka stomatologiczna

W Dental Centrum Karolina wykonuje zabiegi higieniczno – profilaktyczne, niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej Pacjentów.

 
Aneta Glanowska - Asystentka stomatologiczna

Aneta Glanowska
Asystentka Stomatologiczna

Aneta w naszym gabinecie pełni obowiązki przełożonej asystentek. Jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych. Czynnie asystuje podczas leczenia  endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.
 
 
Justyna-Wadelik

Justyna Wadelik
Asystentka Stomatologiczna

Justyna  czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego. Oprócz czynnej asysty Justyna jest również w naszym gabinetem opiekunem Pacjenta. Opiekun towarzyszy pacjentowi od pierwszej do ostatniej wizyty w klinice czyli od rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Po wszystkich, niezbędnych konsultacjach i badaniach. Opiekun wraz z lekarzem prowadzącym przygotowuje kompleksowy plan leczenia, który szczegółowo omawia z pacjentem, wyjaśniając wszystkie etapy leczenia, odpowiada na wszelkie pytania pacjenta i rozwiewa obawy związane najczęściej ze strachem przed leczeniem u stomatologa.
 
Marzena Żmuda

Asystentka Stomatologiczna

Marzena jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych, czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.
 
 

Anna Machalska
Asystentka Stomatologiczna

Ania jest absolwentką szkoły policealnej dla asystentek stomatologicznych, czynnie asystuje podczas leczenia chirurgicznego, endodontycznego, protetycznego i zachowawczego.