Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Zęby w jeden dzień - Zęby w jeden dzień | Dzień nowego Ciebie

Zęby w jeden dzień

„Moje zęby nie nadają się do  niczego. Już nic dobrego z tego nie będzie.”

Co zrobić, gdy sytuacja wydaje się bez wyjścia? To proste. Dać sobie szansę!

W zamian za to my damy Ci zęby w jeden dzień.

 
Przychodzisz na konsultację ze stomatologiem. Dowiadujesz się, które zęby należy wyleczyć, i czy są pozycje, które należy wyeliminować. Wyrwanie zęba boli? Zamierzchłe czasy zostawmy historykom. My jesteś nowoczesnym gabinetem. Wyrwanie zęba już nie boli!
 
Pójdźmy zatem dalej. 
 
Już na tej samej wizycie może zostać pobrany wycisk protetyczny, który niezwłocznie wyjeżdża do pracowni technicznej. Tam zostaje opracowany specjalnie dla Ciebie model uśmiechu. W między czasie poddajesz się leczeniu stomatologicznemu i – jeśli sytuacja tego wymaga – ekstrakcji zębów (czyli potocznie zwane wyrwanie - usunięcie zębów ). Jeżeli sobie życzysz poddamy Cię narkozie.
Następnie przejmuje Cię lekarz protetyk. Opracowuje zęby, które będą filarem pracy protetycznej.
 
Pamiętasz pierwszy wycisk protetyczny? Wrócił już do nas z pracowni technicznej. Za pomocą przygotowanego dla Ciebie modelu uśmiechu lekarz odtwarza go w Twoich ustach. Pełni on funkcję tymczasową, gdyż obiecaliśmy Ci, że wyjdziesz od nas z pełnym uśmiechem. 
 
Ostateczna praca czyli gotowy most porcelanowy na podbudowie z cyrkonu lub metalu będzie gotowy za kilka dni. W tym czasie Ty przejmujesz stery i oswajasz się z nowym modelem. Może masz jakieś sugestie? Wszystkie uwagi na bieżąco przekazujemy technikowi.
To jest czas, w którym dokonujesz doboru koloru i kształtu. Oczywiście pod okiem naszego specjalisty, który służy Ci fachową i praktyczną radą. Następna wizyta to mocowanie pracy ostatecznej. I w ten o to sposób przychodząc do nas z sytuacją  (wydawać by się mogło - „bez wyjścia” ) - wychodzisz jak nowo narodzony. 
 
A co w sytuacji kompletnego bezzębia? I to nie stanowi problemu.  Ale o tym już niebawem… :-)

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod