Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Zdrowe zęby to zdrowe ciało - Zdrowe zęby to zdrowe ciało

Zdrowe zęby to zdrowe ciało

Morsowanie stało się ostatnio bardzo popularnym zjawiskiem. Decyduje się na ten odważny krok coraz więcej ludzi, w coraz to różnym wieku. Dlaczego? Dlatego, że stało się ono domeną zdrowia. Wzrasta społeczna świadomość dotycząca sposobu odżywiania się oraz dbania o sprawność fizyczną. Te dwie kwestie mają swój bardzo pozytywny skutek uboczny – mianowicie estetyka ciała. 

A co z domeną zdrowych zębów oraz ich estetyką? Czy aby na pewno do pełni zdrowia wystarczy odpowiednia dieta, uprawianie sportu i podkręcanie odporności organizmu?

 
Zdrowe zęby to zdrowe ciało
 
 
W wielu przypadkach bezobjawowe stany zapalne korzeni zębowych mają drastyczny wpływ na powolne zatruwanie organizmu. Prowadzą do zaburzenia prawidłowego funkcjonowania nerek, wpływają niekorzystanie na oczy i sieją ogólny postrach w komórkach naszego ciała. To za sprawą powstałych w ubytkach bakterii, które roznoszą się po całym organizmie.

Dbasz o siebie? Rób to kompleksowo. Koniecznie badaj stan uzębienia na wizytach u stomatologa

Dysponujemy wysokiej klasy aparaturą RTG oraz TK, które zobrazują co dzieje się pod niewidoczna powłoką – wydawać by się mogło – zdrowego zęba. Gwarantujemy Ci kompleksowy przegląd jamy ustnej, skonstruowany indywidualnie do Twoich potrzeb plan leczenia, oraz receptę na piękny uśmiech. 
Cierpisz na dentofobię? Boisz się nawet drzwi wejściowych do gabinetu? Wyleczymy Cię i z tego. Wielu naszych pacjentów pozbyło się paraliżującego lęku przed fotelem dentystycznym poprzez wizyty w naszym gabinecie. Poprzez zapoznanie się z nowoczesną i bezbolesną techniką leczenia. Nasza wyspecjalizowana kadra koncentruje się także na aspekcie psychologicznym naszego Pacjenta.
W takim razie ciekawe jak odważyli się przyjść? Ból zęba odbierający zmysły okazał się wystarczającą motywacją.
 

Nie zwlekaj, by nie zwiększyć rangi problemu. Czekamy na Ciebie! Zadzwoń jeszcze dziś i umów się na wizytę!

+48 602 669 691 lub +48 32 2222 10

 

 

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod