Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Wszystko zaczyna się od uśmiechu - Wszystko zaczyna się od uśmiechu

Wszystko zaczyna się od uśmiechu

Tak naprawdę wszystko zaczyna się od uśmiechu. Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. Za pewne tak jest. Ale uśmiech pozwala się zbliżyć.  Oczy mogą wyrazić pewną prawdę, ale to uśmiech zaprasza do relacji. Jest furtką, przez którą przechodzą emocje. Uśmiech sprawia, że niepokój zamienia się w pewność, a nieśmiałość ustępuje miejsca pragnieniu. To uśmiech sprawia, że chęci przemieniają się w działanie. 

Pragniemy zaprosić Cię do relacji z samym sobą. To na początek.

Potrzebujesz solidnego fundamentu, by budować to czego pragniesz.

Jesteśmy w stanie stworzyć Cię na nowo. To pozwoli Ci poznać prawdę o Tobie. Bo na razie jesteś zasłonięty mgłą niedoskonałości, kompleksów i zahamowań, które stopują Twój prawdziwy potencjał. Co możesz wiedzieć o sobie, skoro Twoje myśli obracają się wokół tego co Cię martwi.
 
 
Uśmiech - ładne zęby
 
W Twojej podświadomości dzieją się smutne rzeczy. Podpowiada Ci ona, że nie jesteś wart wspaniałych przeżyć, nie masz siły przebicia w pracy, a wśród nietaktownych znajomych zawsze będziesz obiektem drwin. Wobec tego nie uśmiechasz się wcale, za co świat karze Cię zimnym dystansem i ocenia gruboskórnie. Albo wręcz przeciwnie - śmiejesz się otwarcie, świadomie wystawiając się na negatywną ocenę otoczenia – to kara na jaką zasługujesz, w końcu to Ty doprowadziłeś swój uśmiech do takiego stanu.

Pora z tym skończyć. Nastwienie się nad własnym losem nie sprawi, że w cudowny sposób świat zlituje się nad Tobą i odmieni Twoje życie. Zdobądź się wobec tego na jeden malutki krok,  a zamienimy go w krok milowy.

Przyjdź do nas na konsultację. Szeroka gama możliwości jakimi dysonujemy da Ci odpowiedź już na tej samej wizycie. Będziesz wiedział od czego należy zacząć i jakim sukcesem zakończy się Twój malutki krok. Zdobądź się na najważniejszą decyzję w Twoim życiu i pozwól je nam zrewolucjonizować. Wskrzesimy Twoje poczucie wartości i gwarantujemy Ci zaczniesz od początku na nowym, lepszym poziomie. Bo – uwierz - stać Cię na wszystko!

 

Z miłości do pięknego uśmiechu

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod