Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Światowe standardy Dental Centrum w trosce o zdrowy uśmiech pacjentów - Zdrowy uśmiech - dentysta, stomatolog Mysłowice

Światowe standardy Dental Centrum w trosce o zdrowy uśmiech pacjentów

Czasy, kiedy gabinet stomatologiczny wzbudzał w pacjentach uzasadnione przerażenie dawno już minęły. Mamy ogromne szczęście mogąc żyć w erze zdominowanej przez nieprawdopodobny postęp technologiczny. Szczególnego znaczenia nabiera on w kontekście medycyny, bo czy posiadamy coś cenniejszego niż zdrowie?

Światowe standardy w Dental Centrum

Wizyta w gabinecie stomatologicznym w dalszym ciągu przez większość pacjentów bywa odwlekana w czasie. Z reguły stoi za tym lęk, niepewność i nieświadomość wyparta poprzez złe doświadczenia z przeszłości. Tymczasem tuż obok, znajdują naprawdę niezwykłe miejsca, które możemy odwiedzać bez najmniejszej obawy - wręcz z przyjemnością, z uwagi na jakość świadczonych tam usług. Takim miejscem niewątpliwie jest nasz gabinet. Dlaczego warto ją odwiedzić? Co ją wyróżnia na tle innych gabinetów o podwyższonym standardzie? Pasja. Pasja jej twórcy i całego personelu medycznego, dla którego liczy się Pacjent.
 

… Bo Pacjent jest najważniejszy!

W Dental Centrum liczy się przede wszystkim Pacjent. Każdy jest traktowany indywidualnie, natomiast obsługiwany wszechstronnie. Spektrum usług świadczonych przez placówkę doktora Dariusza Gorczycę pozwala na kompleksową diagnostykę i leczenie każdego, bez względu na wiek i problem zdrowotny jamy ustnej. U nas Pacjenci znajdują się pod doskonałą opieką specjalistów z poszczególnych dziedzin stomatologii:Odpowiednia opieka, z jaką styka się Pacjent w Dental Centrum dotyczy nie tylko wysokich kompetencji lekarzy oraz doskonałego wyposażenia gabinetów. To również ogromny nacisk kładziony na profilaktykę i higienę jamy ustnej. Zespół doświadczonych higienistek, w oparciu o właściwą diagnostykę dobiera indywidualny program higieny jamy ustnej pomagając w wyborze odpowiednich produktów i preparatów.
 


Najnowsza technologia w Dental Centrum

W rozpędzonym świecie nauki nie brakuje miejsca na rozwój poszczególnych dziedzin stomatologii, które znajdują praktyczne odzwierciedlenie w niektórych gabinetach. Przede wszystkim zaś w tych, które stawiają na nieustanny rozwój i kompleksowość obsługi pacjentów.

W Dental Centrum wybór sprzętu medycznego oraz zastosowane technologie sięgają najwyższych standardów światowych:

to tylko niewielki fragment postępu technologicznego, jaki do swojejego gabinetu nieustannie wprowadza jej Właściciel.

 
 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Dental Centrum, poznajmy się osobiście!

 

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod