Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Odbudowa bezzębia na stałe w systemie All-on-Four - Odbudowa bezzębia na stałe w systemie All-on-Four

Odbudowa bezzębia na stałe w systemie All-on-Four

Użytkujesz protezę całkowitą lub częściową i marzysz o wolności, która odeszła wraz z utratą zębów? Koniecznie pomyśl o wszczepieniu implantów zębowych.

Proteza na stałe na 4 implantach

Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj czas. Brak zębów z biegiem lat powoduje zanik kości, która jest podstawą implantacji. 
System All On Four czyli proteza przykręcona na stałe, to doskonały sposób na odzyskanie pełnego uśmiechu. Daje komfort jedzenia oraz wpływa na prawidłowe żucie pokarmów. Płyta podniebienna, która jest podbudową górnej protezy całkowitej odchodzi w niepamięć, niwelując poczucie ciała obcego w ustach. Język znów nawiązuje relację z podniebieniem.  Natomiast All On Four żuchwy gwarantuje stabilność i nieruchomość protezy. Koniec z podklejaniem protezy, koniec z dyskomfortem i stresem. 

W dniu wszczepienia implantów mocujemy protezę tymczasową. Dlaczego tymczasową?

Ponieważ rana musi się zagoić, a implanty zintegrować z kością. Różni się on od protezy ostatecznej niewielką przestrzenią pomiędzy mostem a dziąsłem – jest ona niewidoczna dla oka a kojąca dla dziąseł. Po okresie gojenia (proteza górna – 6 miesięcy, proteza dolna – 3 miesiące) zamocowana zostaje proteza ostateczna. Oddaje ona najwyższą jakość estetyczną oraz praktyczną. Łączenia na linii dziąseł powodują kompatybilność i szczelność na tak wysokim poziomie, że most użytkowany jest jak własne zęby. Walory estetyczne to piękny biały uśmiech.
 
Zobacz naszą ofertę    SYSTEM ALL-ON-FOUR  ← kliknij w link

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod