Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Leczenie dzieci powyżej 16 roku życia w gabinecie stomatologicznym pod narkozą - Stomatolog dla dzieci powyżej 16 roku życia pod narkozą

Leczenie dzieci powyżej 16 roku życia w gabinecie stomatologicznym pod narkozą

„Ach śpij Kochanie…”

Drodzy Rodzice,

Za pomocą pierwszych słów znanej nam wszystkim kołysanki, chcemy zaprosić Was do zapoznania się z przygotowaną przez nas formą leczenia zębów w narkozie u dentysty dla dzieci.
 
Stomatologia dziecięca w narkozie
 
W naszym gabinecie stworzyliśmy atmosferę Krainy Zdrowych Ząbków. Nasi anestezjolodzy jako dorośli czarodzieje w kolorowych kitlach zdobywają zainteresowanie i zaufanie naszych Małych Bohaterów, by powoli wprowadzić ich do gabinetu.
Tuż po Państwa przybyciu, nasz Mały Pacjent dostaje od pielęgniarki anestezjologicznej syropek do premedykacji. Jest to medykament o działaniu odprężającym, niweluje stres i poczucie lęku. Dziecko staje się spokojne i odprężone. To jest moment, w którym przechodzimy do gabinetu stomatologicznego. 
 
Dobra Wróżka smaruje powierzchnię skóry na rączce dziecka kremikiem znieczulającym, by już za chwilę kolorowy motylek usiadł w tym miejscu i przygotował dziecko do snu. Jest to moment założenia wenflonu, przez tę samą pielęgniarkę anestezjologiczną.
Kiedy motylek siedzi już na rączce zostaje podany lek przeciwbólowy i zaraz po nim lek usypiający.
Mama i Tata to filary poczucia bezpieczeństwa. Towarzyszą dziecku podczas zasypiania i są przy nim w momencie wybudzania, by dziecko ani przez moment nie czuło się obco. 
 
Tuż po zaśnięciu dziecka, Wy drodzy Rodzice przechodzicie do poczekalni, a my wciąż jesteśmy do Waszej dyspozycji. W między czasie nasz dentysta dla dzieci zasiada do pracy i wygania z ząbków wszystkie bakterie i szkodniki. Lekarz anestezjolog jest cały czas obecny przy dziecku i monitoruje jego sen. 
 
Po zakończonym leczeniu lekarz dentysta wychodzi do Państwa i informuje o przebiegu i rezultacie leczenia. Następnie dziecko zostaje przeniesione do osobnego pomieszczenia, gdzie budzi się otulone miękkim kocem i czułym objęciem Rodziców. Kiedy nasz Mały Pacjent jest już całkowicie wybudzony możecie bezpiecznie wrócić do domu. 
To dla nas zaszczyt, że oddajecie w nasze ręce Wasz największy Skarb. Dziękujemy :-)

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod