Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

Jak zachować piękny i zdrowy uśmiech? - Jak zachować piękny i zdrowy uśmiech?

Jak zachować piękny i zdrowy uśmiech?

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o przeglądzie samochodu? Raczej nie. A nawet jeśli, to zapewne spóźniłeś się o dzień czy dwa... Szybko to nadgoniłeś. Zbyt duże byłyby konsekwencje, prawda? A teraz pomyśl, proszę, o konsekwencjach jakie przyniesie nieregularny przegląd zębów. Jama ustna z natury rzeczy narażona jest na multum bakterii. Brak odpowiedniej higieny i regularnej kontroli zębów to gigantyczny plac zabaw dla płytki bakteryjnej, która mnoży się na Twoich zębach i osiada na szkliwie.
Jak zachować piękny i zdrowy uśmiech
 
Dzień po dniu rujnuje naturalny system obronny zębów i wżera się w szkliwo, niszczy je, by móc przedostać się głębiej. Wnika w tkanki zęba i pogłębia próchnicę. W końcu zakaża miazgę i atakuje nerwy. Ząb nie jest w stanie sam się obronić. Jego forteca została obalona. Rozszalałe bakterie niszczą zdrową tkankę, a proces jej rozkładu wydobywa się przez wierzchołek korzenia i tam tworzy zgorzelisko. Pewnie czułeś, że coś się dzieje. Ale to tylko ząb. Może zaraz puści. I puszcza. Na jakiś czas. Martwa tkanka zęba już nie jest w stanie komunikować bólu. Zrobi to za nią stan zapalny. Już nie długo, w swoim czasie. 
Ból, który nadchodzi nie pozwoli się ignorować. Odbiera sen, koncentrację a czasami nawet zmysły. Potrafi być naprawdę okrutny i bezlitosny. Sparaliżowany strachem decydujesz się na wizytę u stomatologa i kiedy jesteś tuż przed drzwiami do gabinetu orientujesz się, że większy od bólu, który czujesz jest strach. Boisz się, że interwencja lekarza spotęguje Twoje cierpienie. Gdybyś tylko mógł odwrócić  się na pięcie i wyjść... Czasami odchodzisz. Ale nie da się w tym stanie pójść za daleko. 
Za drzwiami naszego gabinetu zniwelujemy Twój strach, uśmierzymy Twój ból, oddamy zdrowie Twoim zębom. 
Za pomocą delikatnie podanego znieczulenia otrzymasz komfort bezbolesnej wizyty. Za moment ból, który czułeś znika. Ulga rozchodzi się po wszystkich Twoich napiętych mięśniach i obolałych tkankach. Lekarz zbliża się do Ciebie, a Ty czujesz tylko dotyk jego dłoni. Nie czujesz absolutnie żadnego dyskomfortu, nie czujesz bólu, opada lęk. Ząb został oczyszczony z próchnicy i odpowiednio zabezpieczony.
Czas na estetykę.
Ząb odbudowany za pomocą światło utwardzalnego kompozytu odzyskuje naturalny kształt w odpowiednim kolorze. Wypełnienie z najlepszej jakości materiału jest szczelne i wypolerowane. Gładka powierzchnia zęba podkreśla jego naturalność. Czasami żartujecie, że to magia. Bo tylko to określenie jest w stanie oddać Wasze zaskoczenie. To nie magia. Nie mamy takich zdolności. Wystarczy nam profesjonalizm, jakość materiałów, na których pracujemy i nasze serce na dłoni, którym – o tu trzeba jednak przyznać – oczarowaliśmy nie jednego Pacjenta. 

 

Przegląd auta to bezpieczeństwo na drodze. Przegląd zębów to bezpieczeństwo w organizmie. 
Bakterie chorych zębów są w Tobie. Z krwioobiegiem odwiedzają Twoje oczy, nerki i serce. 
Bądź odpowiedzialny.

Kategorie:

    Ostatni artykuł:

    Archiwum:

    Tagi:

    usunięcie zęba w narkozie zęby w jeden dzień zabiegi dentystyczne w narkozie zęby na implantach pod narkozą wybielanie zębów chirurgia w narkozie usuwanie zębów w narkozie stomatologia w narkozie zebow pod narkoza białe zęby prześwietlenie zębów wybielanie zębów lampą usuwanie zębów zębów pod narkozą w narkozie znieczulenie ogólne zębów w narkozie znieczuleniu ogólnym pod narkozą u all-on-four choroby przyzębia leczenie zębów w narkozie proteza na implantach prześwietlenie zęba proteza zębowa na implantach implanty zębowe cała szczęka cena implanty zębowe implanty w jeden dzień chirurgiczne usuwanie ósemek usunięcie zębów w narkozie bezbolesne usuwanie zębów częściowy brak zębów usunięcie 8 wstawienie zęba nowe zęby na stałe wszystkie zęby na 4 implantach usuwanie zębów pod narkozą nowe zęby na implantach zęby w 1 dzień proteza na stałe skaling i piaskowanie uraz zęba proteza szkieletowa skaling co zrobić z wybitym zębem bóle głowy dobre płukanki do ust implant zęba skaling piaskowanie piękny uśmiech wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym krzywe zęby żeby na implantach wybity ząb proteza zębowa brak zębów implanty zębów wady zgryzu całkowity brak zębów stomatologia leczenie zębów proteza na 4 implantach ortodoncja zdjęcie panoramiczne co chroni przed próchnicą walka z próchnicą jak myć zęby laserowe wybielanie zębów usunięcie ósemki zdrowe zęby zapalenie dziąseł wyrwanie 8 wyrwanie ósemki tomograf komputerowy szczęki tomograf komputerowy żuchwy tomograf komputerowy cząstkowy rtg zębów dieta po wybielaniu zębów tk tomograf komputerowy higiena przyzębia leczenie ortodontyczne zdjęcie punktowe zęba profilaktyka przednowotworowa jamy ustnej oralitest badanie jamy ustnej badanie śluzówki jamy ustnej zmiana w jamie ustnej choroby dziąseł problemy z dziąsłami odsłonięte szyjki zębowe próchnica zęba biała dieta zabieg implantacji w narkozie wyrwanie zęba jak usunąć kamień z zębów pod narkoza usuwanie kamienia nazębnego paradontoza piaskowanie zębów usunięcie kamienia usunięcie zębów pod zębów pod implanty zębowe w narkozie wszczepienie implantów w narkozie piaskowanie zebow czyszczenie zębów bezbolesne usunięcie ósemek periodontitis wybielania zębów objawy choroby przyzębia płytka bakteryjna terapia vectorowa higiena jamy ustnej wizyta adaptacyjna stomatolog dziecięcy pedodonta strach przed dentystą higiena jamy ustnej z aparatem ortodontyczny profesjonalne czyszczenie zębów wybielanie zebow wybielanie zębów w gabinecie aparat ortodontyczny leczenie zębów pod