Serwis Dental Centrum korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zobacz więcej informacji. [X]

8 prostych kroków - 8 kroków do pięknego uśmiechu

8 prostych kroków

Skontaktuj się

Wyślij do nas e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy
 
 
 
Prosimy o załączenie zdjęcia RTG panoramicznego i krótki opis Twoich oczekiwań.
 

Plan leczenia  

Niezobowiązujący plan leczenia oraz plan finansowy
 
 
 
Po analizie przesłanych zdjęć RTG i zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami przedstawimy wstępną propozycję leczenia (w różnych możliwych do przeprowadzenia wariantach) wraz z informacją o przewidywanych kosztach i czasie trwania leczenia
 

Transport

Transport z lotniska oraz transport pomiędzy hotelem a gabinetem

 

Zapewniamy odbiór z wybranego lotniska (Kraków-Balice lub Katowice-Pyrzowice) przez pracownika gabinetu posługującego się językiem angielskim oraz bezpłatny transfer do hotelu własnym środkiem transportu. Na miejscu oferujemy pomoc w poruszaniu się pomiędzy hotelem a gabinetem korzystając z usług wspołpracującej sieci Taxi.

Zakwaterowanie

Rezerwacja i zakwaterowanie 

 

Na miejscu zapewniamy pomoc w rezerwacji hotelu wg Twojego wyboru lub oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie na czas pobytu we współpracującym z nami Hotelu Trojak w Mysłowicach (5 min. od nas) w atrakcyjnych cenach za nocleg oferowanych pacjentom Dental Centrum. Na życzenie pacjenta pomożemy w wynajęciu niezależnego apartamentu (mieszkania)

Leczenie

Profesjonalne leczenie w naszym gabinecie

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie stomatologii, protetyki i implantologii. W ciągu 24 lat naszej działalności  zaufało nam ponad 90 tysięcy pacjentów. korzystając z najnowszych dostępnych technologii zapewniamy światowy poziom leczenia.

Pomoc osobista

Pomoc związana z przyjazdem i pobytem

 
 
Poddanie się leczeniu stomatologicznemu (chirurgicznemu) wiąże się czasami z koniecznością pozostania w pokoju hotelowym i braku możliwości swobodnego poruszania się. Zapewniamy pomoc w organizowaniu dnia codziennego jak zrobienie niezbędnych zakupów spożywczych, prasy itp.

Atrakcje

Zajęcia w czasie wolnym oraz zwiedzanie

 

Każdy potrzebuje odrobiny przyjemności. Niezależnie od procesu leczenia, pomożemy zorganizować wolny czas , począwszy od  rezerwacji biletów w muzeach ( Kopalnia Guido,Zamek w Pszczynie,Skansen w Chorzowie), po pomoc w zorganizowaniu wycieczek i zwiedzaniu Krakowa i Częstochowy.

 

Powrót

Powrót do domu i opieka po leczeniu.

 

Trzeba się pożegnać. Podobnie jak przyjazd, powrót nie może być problemem. Zapewnimy transport i opiekę naszego pracownika na lotnisku. Udzielimy Ci szczegółowych informacji (również w formie pisemnej) i instrukcji jak dbać o implanty i wykonane uzupełnienia protetyczne, abyś dał je na miejscu swojemu dentyście. Lecz zawsze chętnie spotkamy się z Tobą u nas celem kontroli i upewnieniu się, że wszystko funkcjonuje tak jak tego oczekujemy.

Do zobaczenia.