Opinie pacjentów - Dentysta - Stomatolog Mysłowice - OPINIE

Opinie pacjentów

Opinie dzięki portalowi internetowemu ZnanyLekarz.pl 

Dariusz Gorczyca - ZnanyLekarz.pl

ga.slota
20 stycznia 2014
Ocena: Bardzo dobry   
Dwadzieścia lat wstecz trafiłam do tego gabinetu . Mimo stosunkowo wysokich cen za leczenie jestem stałą pacjentką . Jest świetnym stomatologiem , bardzo dokładny ,w gabinecie wspaniała , miła atmosfera.Również mój wnuk chodził ze mną bardzo chętnie i bez strach do przeglądów i leczenia.
 
Krystyna
7 marca 2014
Ocena: Bardzo dobry   
Doskonały stomatolog, bardzo precyzyjny i konkretny ,służy pomocą i radą w szerokiej dziedzinie stomatologii takiej jak implantologia, protetyka,estetyka oraz w podstawowym leczeniu, perfekcyjnie. Jestem pacjentką od wielu lat , wraz z całą rodziną leczymy się u Dr Gorczycy, zawsze z sukcesem i zadowoleniem. Zupełnie bez strachu ,bólu wręcz z przyjemnością, ceny adekwatne do świadczonych usług . Personel w klinice Doktora równie przyjazny jak sam szef, mile wspominam spędzony tam czas ,serdecznie polecam.
 
Dorota
6 marca 2014
Ocena: Bardzo dobry   
Bardzo dobry lekarz.. Udziela rzetelnych informacji i jest bardzo miły... Personel zawsze uśmiechnięty ... Jestem bardzo zadowoloną pacjentką doktora Gorczycy. Polecam!!!!!
 
Milena
5 marca 2014
Ocena: Bardzo dobry   
Bardzo sympatyczny,delikatny (!!!).Wnikliwie bada,trafnie ocenia i leczy etapowo-fachowo ,bezstresowo i na prawdę w bardzo rozsądnych cenach.Polecam !!!
 
Kudłaty
24 lutego 2014
Ocena: Bardzo dobry   
Bardzo dobry specjalista... Leczę się u doktora Gorczyca już parę dobrych lat i jestem bardzo zadowolony... Nigdy nie czułem bólu w jego praktyce... Personel bardzo miły i zawsze uśmiechnięty... POLECAM
 
mef
14 lutego 2014
Ocena: Bardzo dobry   
By far the BEST dentist I have ever visited in over half a century on the planet. The attention given to the patient's (my) needs was amazing. I have no hesitation in recommending Mr Gorczyca. I cannot rate the service highly enough. If you're thinking of having any dental work done, this is the place for you.

Więcej opinii na portalu ZnanyLekarz.pl

Dariusz Gorczyca - ZnanyLekarz.pl

 
Post użytkownika Olimpiusz Nowak.

DENTAL CENTRUM na Facebooku